0 %

Zde si můžete upravit celkové rozměry jedné strany plotu, na jejichž základě vám připravíme orientační výpis materiálu. Můžete si přidat otvory pro případnou branku nebo pro vjezd pro auto a definovat jejich rozměry. Zároveň si určíte výšku plotu, výšku podezdívky, vzdálenost mezi sloupky, rozměry pro výplň v případě sloupkového plotu. Jednotlivé rozměry upravíte tak, že najedete myší nad kótovou čáru, kterou chcete změnit, zmáčknete levé tlačítko myši a tažením provedete změnu. Veškeré změny se projeví ihned překreslením výkresu a zároveň se přepočítají rozměry. Pokud budete s výkresem hotovi, přejděte v levé liště na další krok Výpis materiálu a dokončení.

Na základě výběru jednotlich prvků plotu v kroku 1 a definování rozměrů pro stranu plotu v kroku 2 vidíte níže výpis materiálu po jednotlivých prvcích včetně orientační ceny. Výpis materiálu spolu s výkresem strany plotu si můžete zaslat prostřednictvím formuláře níže.

Pokud máte zájem o uvedené produkty nebo se chcete na cokoliv zeptat, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo na naší infolince 800 858 858, kde vám pomůžeme s ověřením kalkulace, s projektem plotu a doporučením vhodné prodejny.

Celkový počet tvarovek:  ksCena bez DPHCena vč. DPH
Počet tvarovek typ 1 - sloupková:  ks
Počet tvarovek typ 2 - průběžná podezdívka:  ks
Počet tvarovek typ 3 - krajová půlka:  ks
Počet tvarovek typ 4 - krajová celá:  ks
Odhadovaný počet zákrytových desek:  ks

Odeslat konfiguraci na můj e‑mail

Plot

Typ tvarovky

Typ plotu

Skladba plotu

Barevné provedení

Výška tvarovky

Podezdívka

Zákrytová deska podezdívky

Sloupek

Šířka sloupku

Zákrytová deska sloupku

Výplň

Vyberte materiál a typ výplně mezi sloupky

Nástroje

Nástroje